Odprte so prijave na Ajdovski tek 2022
datum: 05.01.2022
kategorija: Aktualne novice
Ne spreglejte ugodnosti predhodnih prijav na Ajdovski tek 2022. Udeležba na dogodku je lahko odlična motivacija, da ob pričetku novega leta naredimo nekaj za svoje zdravje. Ob tem vas vabimo, da se nam pridružite še na tekaške priprave ter na pohodni izziv-Otliško okno. Dogodek bo potekal 23, aprila, kateri bo poleg najmlajšim namenjen tudi različnim skupinam tekačev, ki se bodo pomerili v teku na 4km, 11km ter 16km.
Dodatne informacije ter predhodne prijave. Preberi več...
aktualno
- 19.06.2025Skok v Poletje – Osvežujoča zabava za vse generacije!
Letno kopališče Ajdovščina vas vabi na najbolj zabaven skok poletja! V petek, 4. julija 2025, ob 20.00 uri prirejamo tekmovanje v skokih v vodo za vse generacije – Skok v Poletje: Pridi, skoči, zmagaj!
- 13.06.2025Začetek kopalne sezone na Letnem kopališču Ajdovščina – od 14. junija dalje
Poletje je pred vrati in z njim tudi dolgo pričakovano odprtje Letnega kopališča Ajdovščina! S sezono obratovanja pričnemo v soboto, 14. junija 2025. Tudi letos vas vabimo, da se osvežite, razgibate ali zgolj uživate v prijetnem ambientu našega kopališča. Urnik zajema, rekreativno plavanje, dnevno in nočno kopanje ter tradicionalni dan odprtih vrat.