S prvim junijem se odpira fitnes, plezalna stena ter možnost izposoje opreme za namizni tenis

datum: 29.05.2020

kategorija: Aktualne novice

Cenjene uporabnike Športnega centra Ajdovščina obveščamo, da s ponedeljkom, 1. 6. 2020, ponovno odpiramo nekatere športne površine. Odslej bo možna uporaba fitnesa, plezalne stene ter izposoja opreme za namizni tenis.

Podrobne informacije glede uporabe špornih površin

Fitnes

Plezalna stena

Izposoja opreme za namizni tenis

 

temperatura vode: 29oC
pon, tor, čet, pet 16h do 21h, sob od 14h do 21h

aktualno

  • 09.05.2025Odprte so prijave na program Športne počitnice 2025

    Z veseljem sporočamo, da so odprte prijave na Športne počitnice 2025, ki bodo potekale med 30. junijem in 8. avgustom. Letos smo pripravili kar 17. različnih športnih programov, namenjenih otrokom, ki želijo aktivno, zabavno in varno preživeti poletne počitnice.

  • 07.05.2025Odprte so prijave na počitniški program za upokojence

    Zavod za šport Ajdovščina bo tudi v letošnjem letu organizator počitniškega programa za upokojence, ki bo potekal od 23. do 27. junija 2025. Program je zasnovan za vse starejše posameznike, ki si želijo preživeti aktiven teden v dobri družbi, ob tem pa storiti nekaj koristnega za svoje zdravje, gibljivost in splošno počutje.